הסיפור של Barefoot Saddles

סאבין אולמן היא פיזיותרפיסטית סוסים מומחית מגרמניה. לאחר שעבדה במשך שנים ארוכות עם סוסים שסבלו מבעיות גב הקשורות לאוכף, היא החליטה להשתמש בידע שצברה וליצור סדרת אוכפים משלה באיכות גבוהה.

סאבין אולמן - מייסדת Barefoot-Saddles

סדרת האוכפים Barefoot-Saddle שהיא יצרה, הפכה במהרה לסדרת האוכפים 'ללא שדרת עץ' המובילה בעולם, והיא נמכרת כיום ב-23 מדינות ברחבי העולם.

על מנת לספק חווית רכיבה מושלמת, Barefoot מייצרת ומספקת מוצרים משלימים באיכות גבוהה המיוצרים מתוך מחשבה על בריאות ונוחות לסוס ולרוכב כאחד. כך תוכלו למצוא אצלנו שמיכות אוכף מיוחדות, חגורות בטן וארכובות חכמות ומגוון מוצרים חדשניים וידידותיים לסוס ולרוכב המיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

סדרת Barefoot ממשיכה לעזור לאלפי סוסים ברחבי העולם להיות נינוחים יותר תחת האוכף וליצור חיבור מיוחד בין הסוס והרוכב.

הסיפור של אוכף

חברת "אוכף" הינה חברה צעירה שנוסדה על ידי רוני עיני בשנת 1996. החברה מייבאת ומשווקת בישראל את אוכפי Barefoot לבתי ספר לרכיבה, לחוות ולרוכבים אשר יודעים לזהות איכויות גבוהות של אוכפים.

ביקור ב-Barefoot-Saddles גרמניה ביקור ב-Barefoot-Saddles גרמניה ביקור ב-Barefoot-Saddles גרמניה ביקור ב-Barefoot-Saddles גרמניה

סיפורה של החברה מתחיל בסיפורו האישי של רוני, כאשר התמודד עם שיקום קשה ומורכב בשנת 1996 לאחר תאונת דרכים קשה מאוד. כחובב סוסים מילדות נתקל רוני בבעיה לרכב על הסוס עם אוכף רגיל וסבל מחוסר נוחות וכאבים בזמן רכיבה על אוכף רגיל.

רוני, קיבל את המלצתו של חברו, דני דגן, להשתמש באוכפי Barefoot ואף סיפק לו אוכף כזה.

לאחר שימוש של שנה באוכף Barefoot, החליט רוני להקים את החברה ולשווק את האוכפים הייחודיים בישראל והפך את הרכיבה מתחביב לעיסוק מקצועי. כל זאת, לאחר שביקר במפעלי החברה המייצרת בגרמניה על מנת ללמוד באופן מעמיק ומקצועי על הייחודיות של אוכפי Barefoot.

לאור ניסיונו האישי של רוני והבנת הערכים ויתרונות האוכפים מבית Barefoot לעומת האוכפים האחרים, הפכה חברת "אוכף" ליבואנית והמשווקת הבלעדית של מוצרי Barefoot בישראל וזאת לאחר שעמדה בכל הקריטריונים ודרישות היצרן בגרמניה לסטנדרטים של איכות ומקצועיות.

חברת "אוכף" מציעה ללקוחותיה מגוון עשיר של אוכפים מבית Barefoot ומוצרים נלווים בתחום הרכיבה על סוסים תוך שמירה על איכות, אמינות ומקצועיות בשירות וזאת באמצעות צוות מיומן ביותר, תשתית הפצה ועמידה בכל התקנים הבינלאומיים.

מוצרי חברת Equine Fusion

במאמציה למציאת מוצרים וטכנולוגיות פורצי דרך מרחבי העולם בתחום הרכיבה הבריאה, בשנת 2016 הפכה חברת אוכף למפיץ מורשה של מוצרי חברת Equine Fusion. החברה מפתחת ומייצרת ליין ייחודי של נעלי נוחות לסוסים המאפשרות גמישות ונוחות מירבית בעת רכיבה. סדרת המוצרים הייחודית של החברה, היא המילה האחרונה בתחום ומהווה תוספת טבעית לסדרת מוצרי הרכיבה של Barefoot.

Equine Fusion Authorised Dealer