התנסות לשבוע שלם ללא התחייבות!
מחוייבים לאיכות | לחצו לפרטים נוספים

התנסות לשבוע ללא התחייבות!

אנו כאן באתר אוכף מחוייבים לאיכות המוצרים שלנו ולשביעות רצונכם. המוצרים שלנו עוברים בדיקות קפדניות ועומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

אנו בטוחים כי חוויית הרכיבה שלכם עם המוצרים שלנו תהיה שונה מכל מה שהיכרתם עד היום ומספקים לכם 7 ימי התנסות במוצרים שלנו.

לפרטים ובכל שאלה, נשמח לעזור ולייעץ בטלפון - 050-5-300-310050-5-300-310 (שני-חמישי 9:00-17:00).

אוכפים

מעוצבים אנטומית להתאמה מושלמת לגב הסוס, נטולי שדרת עץ לגמישות בכל הכיוונים - אוכפי Barefoot בנויים להתאים לכל גב, מונעים הגבלה של עמוד השדרה והשכמות ומפזרים את משקל הרוכב בצורה מושלמת למניעת נקודות לחץ. הקירבה לגוף הסוס . מאפשרת רכיבה מעודנת ואיכותית לרוכבים שאכפת להם.

 •  
 • אוכף Barefoot® לקסינגטון
  עברו על התמונה לתצוגה מוגדלת
  אוכף Barefoot® לקסינגטוןאוכף Barefoot® לקסינגטוןאוכף Barefoot® לקסינגטוןאוכף Barefoot® לקסינגטון

  אוכף Barefoot® לקסינגטון

  אוכף דרסאז' קלאסי המאפשר חופשיות תנועה אולטימטיבית לסוס ונוחות מירבית לרוכב בעיצוב אנטומי מיוחד המאפשר 'להרגיש' את הרכיבה ולפתח קשר טוב יותר עם הסוס. אפשרות לשינוי מיקום אבזמי חיבור הארכובות וכריות הברכיים מספקת גמישות מירבית והתאמה מושלמת.

  האוכף ללא שדרת עץ עשוי עור שחור רך ומרופד פליז בחלקו התחתון. על מנת לעמוד בתנאים הקפדניים לאיכות ועמידות של אוכפי ברפוט, כל האיזורים באוכף שעלולים לשאת לחצים מחוזקים בצורה כפולה.

  על מנת לעמוד בתנאים הקפדניים לאיכות ועמידות של אוכפי ברפוט, כל האיזורים באוכף לונדון שעלולים לשאת לחצים מהרוכב מחוזקים בתפירה כפולה.

  חלק אחורי מעוצב בגזרה אנטומית ועשוי ספוג עבה וגמיש, מונע לחץ בנקודות בהן יושב הרוכב ומאפשר תנועה מעולה ואיסוף של גב הסוס ומעניק לרוכב מושב רך ועמוק.

  קשת האוכף עשויה פיברגלס נשלף הניתן להחלפה (ניתן להשיג במספר מידות עבור רחבי כתפיים שונים).

  6 טבעות D לחיבור ציוד רכיבה.

  • ₪4,990.00